Galvenā lappa

Franšīze

Čili Pizza zīmols ir pazīstams un apmeklētāju iemīļots, pateicoties uzmanīgai apkalpošanai, augstiem kvalitātes standartiem un lieliskai ēdienu garšai.

Saskaņā ar pētījumu vairāk nekā viena trešdaļa Latvijas iedzīvotāju sauc Čili Pizza par savu iecienītāko restorānu ķēdi un pat 6 no 10 iedzīvotājiem vismaz reizi mēnesī apmeklē Čili Pizza, un Čili Pizza informētības līmenis sasniedz 89 procentus.

Mēs attīstām picērijas un piedāvājam jaunas iespējas jūsu esošajam vai jaunajam biznesam - iegādājaties Čili Pizza franšīzi un prezentējiet vienu no spēcīgākajiem un pazīstamākajiem zīmoliem Baltijas valstīs. Izmantojiet mūsu pieredzi!

Piedāvājam iegādāties arī franšīzes ČILI TAKE AWAY. Telpu platība ir no 50 līdz 500 kvadrātmetriem.

Jūs varat izvēlēties vienu no piedāvātajām koncepcijām, un mēs palīdzēsim jums realizēt jūsu projektu.

Iegādājoties franšīzi, jūs saņemat:

- tiesības lietot reģistrētas preču zīmes;

- gatavošanas tehnoloģiju un receptes;

- konsultācijas par restorāna darbībai nepieciešamajām instrukcijām, standartiem un procedūrām;

- palīdzību pārtikas kvalitātes GHPT pašuzraudzības īstenošanā;

- palīdzību restorāna vietas izvēlē;

- konsultācijas par tehniku, aprīkojumu un līgumslēdzēju izvēli;

- konsultācijas par interjera dizainu, celtniecības darbiem un interjera iekārtošanu;

- detalizētu personāla apmācību;

- pilnu ēdienkarti, izmaiņas un papildinājumus, kā arī cenu noteikšanas principus;

- pieredzējušu tehniķu palīdzību;

- pārbaudītu un uzticamu izejvielu un preču piegādes sistēmu;

- ieteikumus par mārketinga un komunikācijas plāniem un centralizētu reklāmas kampaņu atbalstīšanu;

- un vēl daudz ko, kas nepieciešams veiksmīgai uzņēmējdarbībai.

Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar Sandra Stankevičiūte, UAB Čili picas ģenerāldirektoru,  pa tālr. +370 614 69067 vai pa e-pastu s.stankeviciute@cili.eu

Biežāk uzdotie jautājumi:

  1. Vai personai, kas vēlas iegūt franšīzi, ir nepieciešama pieredze ēdināšanas jomā?

Pieredze nav obligāta. Mēs nodrošināsim visas nepieciešamās zināšanas un informāciju veiksmīgai restorāna darbības uzsākšanai četru nedēļu laikā. Viss ir iekļauts mācību programmā: no picas gatavošanas, personāla apmācības, klientu apkalpošanas un beidzot ar iepazīstināšanu un apmācību darbā ar IT sistēmām. Šī programma ir paredzēta franšīzes panākumiem no pirmās dienas.

  1. Cik maksā atvērt standarta lieluma Čili Pizza picēriju?

Ieguldījumu apjoms ir atkarīgs no atvērtā restorāna veida, atrašanās vietas, telpu platības un stāvokļa. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu francize@cili.eu, un mēs atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem.

  1. Kādas ir parastās franšīzes maksas?

Franšīzes maksa ir atkarīga no valsts, pilsētas, restorāna veida un platības. Sazinieties ar mums pa e-pastu francize@cili.eu, un mēs atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem.

  1. Kā izvēlēties picērijas vietu?

Jūs izvēlaties konkrētu vietu picērijai, bet, ja nepieciešams, mēs varam piedāvāt mūsu pakalpojumus. Parasti restorāna lielums ir aptuveni 300 kvadrātmetri. Picērijas lielums Čili Take Away - no 80 kvadrātmetriem. Picērijas tiek iekārtotas pilsētas dzīvīgajās vietās, tirdzniecības centros.

  1. Cik darbinieku strādā Čili Pizza picērijās?

No 25 līdz 40 darbiniekiem. Tas ir atkarīgs no picērijas lieluma un apmeklētāju skaita.

  1. Kā jūs varat palīdzēt franšīzes ņēmējam?

Mēs sniedzam visaptverošu palīdzību gan pirms restorāna atvēršanas, gan pēc tam. Mūsu mērķis ir jūsu panākumi!

Pirms atvēršanas mēs apmācam jūs vai jūsu pilnvaroto personu, kā pārvaldīt picēriju. Mēs arī apmācam picērijas galveno personālu (pavārus, maizniekus, vecākos viesmīļus). Lai viss noritētu nevainojami, mūsu speciālisti piedalās picērijas atklāšanā.

Mēs sniegsim jums visu dokumentāciju par picērijas darbības aprakstu, kas tiks periodiski papildināts. Mūsu speciālisti regulāri apmeklēs jūs un jūsu picēriju, lai konsultētu jūs par visiem svarīgajiem jautājumiem.

  1. Vai franšīzes ņēmējs saņem finansiālu palīdzību?

Mēs nesniedzam finansiālu palīdzību, taču mēs varam konsultēt par finansiālās palīdzības saņemšanu bankās vai citās iestādēs. Mēs arī piešķiram tiesības izmantot atlaides esošajiem piegādātājiem iekārtu iegādei un uzturēšanai. Mēs esam noslēguši līgumus ar visiem lielākajiem piegādātājiem par visizdevīgākajiem nosacījumiem. Arī jūs varēsiet tos izmantot.

Turpināt iepirkties Apmaksāt