Galvenā lappa

Par

“Čili Pizza” ir plašākais picēriju tīkls Latvijā ar 21 picērijām un piegādes servisu Rīgā, Jūrmalā un Latvijas reģionu lielākajās pilsētās – Liepājā, Daugavpilī, Jelgavā, Ogrē, Valmierā un Siguldā.

Jau piecpadsmit gadus “Čili Pizza” picērijas patīkamā un mājīgā atmosfērā piedāvā visplašāko picu klāstu un iecienītākos ēdienus no Latvijas un citu valstu virtuvēm – uzkodas, salātus, zupas, siltos ēdienus, desertus, kā arī dažādus dzērienus un garšīgus kokteiļus.

“Čili Pizza” dzīvespriecīgā viesmīļu komanda nodrošina augstāko apkalpošanas kvalitāti un rūpējas, lai katrs apmeklētājs justos kā mājās.

“Čili Pizza” – viss garšas vārdā!

ČILI PIZZA VĒSTURE

  • Pirmā “Čili Pizza” picērija Latvijā tika atvērta 2001. gada decembrī Liepājā. Piecpadsmit gadu laikā “Čili Pizza” picēriju tīkls paplašinājies līdz 23 picērijām Rīgā, Jūrmalā un Latvijas reģionu lielākajās pilsētās – Liepājā, Daugavpilī, Jelgavā, Ogrē, Valmierā un Siguldā.
  • “Čili Pizza” virtuves ir aprīkotas ar jaunāko tehnoloģiju iekārtām, kas garantē visaugstāko pārtikas produktu kvalitāti. Mēs bijām pirmie, kuri Latvijā pielāgoja pārtikas drošības sistēmu (RVASVT) visā “Čili Pizza” picēriju tīklā, lai saglabātu nemainīgi augstu ēdiena kvalitāti.

 

Turpināt iepirkties Apmaksāt